Ekspertët e bastoreve ju bëjnë sot me para me këto parashikime – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Ekspertët e bastoreve ju bëjnë sot me para me këto parashikime

11:38 | 09 Janar 2018

Bastoret botërore janë rikthyer me parashikimet e tyre për ditën e stome.

Në ligat evropiane do të luhen disa ndeshje, ndërsa bastoret botërore kanë bërë parashikimet e tyre.

Ligat evropiane do të kenë disa ndeshje, ndërsa disa skuadra të mëdha do të kenë kohë të luajnë edhe ndeshje miqësore si Bayern Munich, përcjell ORAinfo.

Më poshtë mund të shikoni parashikimin e bastoreve botërore, por që nuk janë qëndrimi i redaksisë sonë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!