Eksperti i parashikimit të ndeshjeve: Këto dy ndeshje ju sjellin para – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Eksperti i parashikimit të ndeshjeve: Këto dy ndeshje ju sjellin para

17:00 | 22 Tetor 2018

Sonte do të luhen edhe disa ndeshje në kampionate të ndryshme evropiane.

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, jep këto 2 ndeshje për skedinën e sotme.

Ja skedina e sotme:
Sampdoria-Sassuolo X-X
(koeficienti 5,50)
Real Sociedad-Girona X2 DSH (koeficienti 2,20)

Koeficienti total: 12,1

Vërejtje: Ne nuk mbajmë asnjë përgjegjësi për parashikimin pasi në baste asgjë nuk është e sigurt. Këshillat tona bazohen tek specialisti italian Stefano Palmieri.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!