Elita në tepihun e kuq! Befason të pranishmit me… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Elita në tepihun e kuq! Befason të pranishmit me…

23:00 | 16 Mars 2018

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi është bërë e njohur fal emisioneve të saj të suksesshme, shkruan ORAvip.

Por, pos emisioneve një faktor tjetër padyshim që është edhe bukuria dhe format e saj trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sonte ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket tejet e bukur dhe elegante…/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari