Elita prezantoi vellon që do vesh nesër, por a e vërejtët këtë detaj? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Elita prezantoi vellon që do vesh nesër, por a e vërejtët këtë detaj?

23:23 | 20 Shtator 2018

Elita Rudi është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë.

Jo vetëm për shkak të emisioneve të saj por edhe për shkak të linjave të saj trupore, shkruan ORAinfo.

Ajo është në lidhje me reperin e njohur Gjikon, të cilët do të martohen me 21 shtator.

Ajo na ka prezantuar me pajën, këpucët dhe madje edhe me vellon që do vesh.

Ajo që bie në sy është se velloja e saj do të duket madhështore sepse është e tëra me shkëlqim./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!