Elita Rudi shtatzënë…!? Nuk do ta besoni çfarë bën për ta fshehur barkun… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Elita Rudi shtatzënë…!? Nuk do ta besoni çfarë bën për ta fshehur barkun…

20:19 | 13 Janar 2018

Gjiko dhe Elita po vazhdojnë me pushimet e tyre në Maldive, shkruan ORAinfo.

Nga atje ata po bëjnë postime nga më të ndryshmet, duke treguar se po kalojnë një kohë shumë të mirë.

E më aktive natyrisht se është Elita, ku shpesh po bën edhe poza provokative.

Njëra nga fotot e saj ishte edhe ajo ku u shfaq me një fustan të ngushtë dhe të shkurtër në të cilin mund të vërehen qartë format e vërteta trupore.

E pak kush e vërejti fotoshopin që ajo bëri tek pjesa e barkut.

A thua donte ta fshehte barkun e fryrë nga kilogramët e tepër, apo bëhet fjalë për shtatzëni të mundshme…!?/ORAinfo/

?

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!