Elita vishet krejt kuq, ia qet ‘flakën’ Gjikos – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Elita vishet krejt kuq, ia qet ‘flakën’ Gjikos

08:32 | 16 Gusht 2018

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi është njëra ndër femrat më të përfolura kohëve të fundit.

Tash e një kohë ajo është në lidhje me reperin e njohur, Gjiko të cilët duket se kanë një lidhje shumë të shëndoshë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme, shpesh edhe të përbashkëta.

Elita ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur krejt në të kuqe. Kaq joshëse nuk është shfaqur moti Elita e cila me këtë pamje do ta ‘kallë’ Gjikon. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!