Elitës i ‘zhduket’ gjoksi, i del dhjami, çfarë po ndodh me moderatorën? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Elitës i ‘zhduket’ gjoksi, i del dhjami, çfarë po ndodh me moderatorën?

19:20 | 07 Dhjetor 2017

Njihet si një nga prezantueset më të bukura.

Por, e tillë Elita Rudi është vetëm në fotografitë që i publikon vet, duke mos harruar faktin se shpesh është kritikuar për përdorim të shpeshtë të fotoshopit, shkruan lajmi.net.

Ajo kohë më parë ka publikuar një fotografi ku shihet në një dasmë dhe gjoksi i madh bëri që të flitet shumë për të.

Por, në fakt, Elita nuk ka një gjoks aq të madh.

Në një foto që e ka hedhur një shoqe e saj, prezantuesja shihet se kishte një gjoks me të rrafshët, madjet anash i kishte dal dhjami, duke mos dukur aspak seksi!

Nëse i krahasojmë dy fotot më poshtë, do e shohim se si duket ajo në të vërtetë!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!