Elvana lë të gjithë gojë hapur, vjen me vallëzimin më të ҫmendur që keni parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Elvana lë të gjithë gojë hapur, vjen me vallëzimin më të ҫmendur që keni parë

17:30 | 17 Gusht 2018

Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe për pamjen tejet atraktive, shkruan ORAinfo.

Elvana është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet duke vallëzuar me një stil të veҫantë.

E veshur me Lejla, si gjithmonë Elvana po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!