Elvana vesh çizme me çmim marramendës, por fund i saj kushton 40 euro – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Elvana vesh çizme me çmim marramendës, por fund i saj kushton 40 euro

18:49 | 14 Mars 2018

Elvana Gjata si shumë kolege të saj të ardhurat nga muzika i investojnë në garderobën e tyre.

E shpesh shijet e tyre përkojnë me markat e njohura e rrjedhimisht të shtrenjta, përcjell ORAvip.

Elvana është parë me një veshje që e ka kombinuar me shumë shije, por që ka befasuar me çmimet e tyre.

Për një fund ajo ka shpenzuar vetëm 39,95 euro ndërsa për çizmet e saj plot 169 euro.

Për këngëtaren duket që ka rëndësi kombinimi dhe jo detyrimisht të jenë të gjitha të shtrenjta./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi