Emery me dy transferime ‘bombë’ te Arsenali – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Emery me dy transferime ‘bombë’ te Arsenali

16:11 | 13 Qershor 2018

Unai Emery dëshiron që të bëjë dy transferime gjigante te Arsenali.

Trajneri spanjoll që e mori drejtimin e skuadrës londineze para pak javësh, po mendon për disa transferime.

Emery i ka bërë me dije Arsenalit se dëshiron transferimin e Bernd Leno dhe Gelson Martins, përcjell ORAinfo.

Spanjolli nuk i beson aftësive të Peter Cechut, andaj e dëshiron portierin gjerman, ndërsa në mesfushë kërkon ta transferon mesfushorin e Sportingut./ORAinfo/

Image result for gelson martinsImage result for bernd leno position

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!