Emina Çunmulaj bën një gjest të madh, shihni ku ka shkuar ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Emina Çunmulaj bën një gjest të madh, shihni ku ka shkuar ajo

17:59 | 11 Tetor 2018

Se e ka zemrën e madhe e ka dëshmuar gjithmonë.
Emina Çunmulaj njihet si një nga personazhet që është e gatshme çdoherë t’u dal në ndihmë atyre që kanë nevojë, shkruan lajmi.net

Ajo së fundmi ka ndihmuar një familje, duke ia dëgjuar atyre edhe hallet me të cilat përballen çdo ditë.

Ky gjest i saj i ka emocionuar fortë disa personazhe të njohura.

Modelja Oriola Marashi dhe grimerja Sellma kanë shpërndarë fotografinë e Eminës ku shihet bashkë me këtë familje, duke e lavdëruar për gjestin e bërë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!