Emina Cunmulaj shfaqet duke drejtuar traktorin, por vëmendjen e merr veshja e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Emina Cunmulaj shfaqet duke drejtuar traktorin, por vëmendjen e merr veshja e saj

12:13 | 22 Tetor 2018

Modelja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Emina Cunmulaj është një nga emrat më të dashur, kjo falë thjeshtësisë dhe modestisë që ka.

Edhe pse ka vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Emina nuk ngurron asnjëherë ta shpreh dashurinë për vendin e saj, Shqipërinë e kjo e bën atë tejet krenare, shkruan rtv21.tv

Këto ditë ajo po qëndron për vizitë në Shqipëri, prej nga ka publikuar disa storie interesante, e në njërën nga to shihet Emina duke vozitur traktorin. “U nisem kismet”, është mbishkrimi i kësaj storie që ka publikuar Emina.

Emina Cunmulaj në vitin 2015 është martuar me biznesmenin iranian Sam Nazarian me të cilin ka dy vajza, Ellan dhe Mian.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!