Emina Cunmulaj tregon kohën dhe me kë e humbi virgjërinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Emina Cunmulaj tregon kohën dhe me kë e humbi virgjërinë

00:12 | 16 Tetor 2018

Emina Cunmulaj së fundmi ishte e ftuar në ‘Xing’.

Në emisionin e fundit, përballë Ermal Mamaqit ajo foli për karrierën e saj, jetën private dhe martesën me burrin miliarder, shkruan lajmi.

Ajo ka treguar gjëra interesante që ndoshta fansat nuk i kanë ditur për të, mirëpo në një moment ka habitur të gjithë ku la të nënkuptohet se virgjërinë e ka humbur natën e martesës.

Do të thotë e ka ruajtur atë moment të që bëhet e Samit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!