Enca e çmendur pas modelit spanjoll, ja çka bën tani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Enca e çmendur pas modelit spanjoll, ja çka bën tani

23:38 | 16 Prill 2018

Enca, është ndër këngëtaret më aktive dhe më të dashura për publikun.

Ajo madje cilësohet edhe si mbretëresha e Instagramit, për shkakë të numrit të madh të ndjekësve që ka, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, e shpeshherë edhe të tilla ku ajo shfaqet provokative.

Madje së fundmi ajo ka realizuar një videoklip me skena erotike, ku pjesëmarrës ishte një model spanjoll.

E siç duket Enca nuk po mund t’i ndahet modelit, madje sot pas kaq ditësh ajo ka publikuar një fotografi me të./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari