Enca vesh fustan me xixa, por ka diҫka tjetër që mori tërë vëmendjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Enca vesh fustan me xixa, por ka diҫka tjetër që mori tërë vëmendjen

17:45 | 10 Gusht 2018

Enca është ndër këngëtaret më të përfolura të skenës sonë muzikore.

Jo vetëm për këngët por edhe për skandalet e saj, shkruan ORAinfo.

Enca vazhdon të mbetët mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo publikoi një foto në të cilën shihet me një fustan elegant.

Por, si gjithmonë vëmendja është tek gjoksi bombastik i Encës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!