Enca vjen me provokimin e radhës, tani nga pishina – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Enca vjen me provokimin e radhës, tani nga pishina

16:48 | 16 Shtator 2018

Enca Haxhia vazhdon të provokojë në rrjetet sociale.

Pasi nuk pati sukses të konsiderueshëm më dy këngët e fundit të publikuara, Enca po gjen forma që të qëndrojë aktuale.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto nga pushimet, ku në plan të parë vuri gjoksin.

Ajo shfaqet në gërsheta teksa komentet ishin të jashtëzakonshme për të.

Nuk është hera e parë që Enca vë në plan të parë gjoksin, ose të pasmet. Ajo këtë e bën shpesh që të tërheqë vëmendjen.

Enca së fundmi publikoi projektin “Rendez Vous” që arriti dy milionë klikime për dy javë.

Projektet e fundit të Encës lanë shumë për të dëshiruar dhe ajo nuk është një prej top emrave të kërkuar për koncerte.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!