Engji bën një ndryshim në pamje, ja si po duket tani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Engji bën një ndryshim në pamje, ja si po duket tani

00:01 | 13 Gusht 2018

Engjëllusha është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Shyhrete Behluli.

Edhe ajo tashmë ka realizuar disa këngë të cilat po rezultojnë mjaftë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Tashmë Engji ka filluar edhe ta shoqërojë Shyhreten në dasma e mbrëmje të shumta.

Engji është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se i ka rregulluar thonjët./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!