Engji bën stilin më interesant të flokëve, por vëmendjen e merr ky detaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Engji bën stilin më interesant të flokëve, por vëmendjen e merr ky detaj

18:36 | 12 Tetor 2018

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare.

Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë publikun.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot Engji ka publikuar një foto në të cilën po duket mjaftë bukur.

Ajo që bie në sy është vathi në hundën e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!