Engji del me shoqe në kafe, secila me e bukur se tjetra – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Engji del me shoqe në kafe, secila me e bukur se tjetra

21:54 | 17 Korrik 2018

Engjëllusha Salihu këngëtare e re por që shumë shpej është bërë e pëlqyer nga masa, bën të ditur “InfoKosova”.

Për Engjin flitet pothuajse çdo ditë, e bukur dhe e talentuar.

Por, nuk mjafton vetëm kaq, Enëllusha ka fat që është vajza e këngëtares së madhe Shyhrete Behlulit. Dhe fal famës që gëzon e ëma, për Engjin nuk është edhe e vështirë të pëlqehet kaq. Engjëllusha konsiderohet si një vajzë e bukur dhe me stil. Madje kohën e fundit ajo po shfaqet edhe shumë seksi.

E sot gjatë ditës ajo ka dal me shoqet e saj që të relaksohet, por e ka marr gjithë vëmendjen si zakonisht me paraqitjen tejet elegante. Madje në këtë foto nuk mungon as bukuria e mikeshave të saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!