Engji e Gresa vazhdojnë pushimet luksoze, dalin në mbrëmje me shoqe, ja si janë rregulluar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Engji e Gresa vazhdojnë pushimet luksoze, dalin në mbrëmje me shoqe, ja si janë rregulluar

23:08 | 14 Shtator 2018

Vazhdojnë pushimet e Engjit dhe Gresës, sonte në këtë vend kanë shkuar më shoqëri

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare.

Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAvip.

Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë publikun.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me motrën e saj Gresën dhe me shoqëri.

Të gjitha po duken tejet bukur./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!