Engji ja zbulon këtë sekret Labit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Engji ja zbulon këtë sekret Labit

18:06 | 14 Mars 2018

Engji dhe Labi janë bërë dy miq të mirë.

Profesioni i tyre që po ndërlidhet po bën që ata të takohen shpesh me njëri-tjetrin, përcjell ORAvip.

Labi është i njohur si moderatori që ndërron shpesh ngjyrën e tij të flokëve.

Ai së fundi i ka bërë edhe më të bardha se që i kishte, e për këtë ndryshim na njofton pikësisht shoqja e tij, Engji./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi