Engji ka dalur me shoqe, kështu po e ‘kallin’ atmosferën së bashku – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Engji ka dalur me shoqe, kështu po e ‘kallin’ atmosferën së bashku

16:35 | 10 Gusht 2018

Engjëllusha është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Shyhrete Behluli.

Edhe ajo tashmë ka realizuar disa këngë të cilat po rezultojnë mjaftë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Tashmë Engji ka filluar edhe ta shoqërojë Shyhreten në dasma e mbrëmje të shumta.

Engji është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo publikoi një foto në të cilën shihet bashkë me një shoqëri të madhe.

Duket se po kalojnë kohë të mirë së bashku./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!