Engji shkon të frizerka, befason me grimin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Engji shkon të frizerka, befason me grimin

18:30 | 08 Nëntor 2018

Këngëtarja e re, Engjellusha Salihu hyri në botën e këngës popullore dhe ka përshtatur edhe stilin e saj për këtë treg.

Vajza e Shyhretës si duket ka ‘goditur’ në zhanrin më fitimpruës në Kosovë, përcjell ORAinfo.

E kjo po shihet edhe në veshjen e saj.

Engji krahas muzikës është shumë aktive në rrjetet socaile. Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku tregon se sapo ka dal nga frizerka. “Last one”, e ka përshkuar foton Engji.

E grimosur lehtë, Engji duket super joshëse. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!