Engji vesh fustanin me provokues, zbulon turpin joshës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Engji vesh fustanin me provokues, zbulon turpin joshës

18:26 | 10 Maj 2018

Engjellusha Salihu është një nder këngëtaret me të reja në skenën e muzikës, shkruan ORAvip.

Engji ka bërë bujë shumë të madhe në media pasi që është edhe bija e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli.

Në rrjetin social Instagram herë pas here postin imazhe të ndryshme ku i ndan me ndjekësit e saj .

Së fundmi Engji ka publikuar një fotografi ku ka të veshur një fustan me ngjyrë të gjelbër me nuanca të zeza, dhe ajo po shkëlqen me pamjen e saj.

Ndryshe Engji këto ditë është duke e xhiruar edhe videoklipin e saj të ri, dhe kjo fotografi sigurisht është shkëputur nga ndonjë skenë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!