Eni shfaqet me shumë stil, e gjithë vëmendja tek shallvarët e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Eni shfaqet me shumë stil, e gjithë vëmendja tek shallvarët e saj

14:54 | 12 Korrik 2018

Eni Koҫi edhe pse e re në moshë, është ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo cilësohet edhe si një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Eni është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me mjaftë stil. E gjithë vëmendja është tek shallvarët e saj me ngjyra. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!