Enis Bytyqi vjen me një lajm të rëndësishëm pasi u martua – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Enis Bytyqi vjen me një lajm të rëndësishëm pasi u martua

11:26 | 12 Tetor 2018

Pasi u martua, tani gjen kohë edhe për projekte muzikore.

Fjala është për këngëtarin e dashur, Enis Bytyqi i cili ka paralajmëruar se së shpejti vjen me këngë të re, shkruan lajmi net

“Edhe pak ditë një projekt që e kam bo me plot dashni dhe mezi po pres me nda me juve… muj me thon lirshëm qe ka mu kon një ndër projektet më të mira që kam bo”, shkruan ai në postimin e publikuar në Instagram.

“T’kam dasht” dhe “Bashkë”, janë dy projektet e fundit të lansuara nga artisti Bytyqi të cilat u pëlqyen nga publiku.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!