Është rritur Roani për të shkuar në shkollë, shikoni reagimin e Majlindës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Është rritur Roani për të shkuar në shkollë, shikoni reagimin e Majlindës

10:59 | 12 Korrik 2018

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk.

Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo.

Të dy po vazhdojnë jetën të ndarë, madje Majku bëri publike lidhjen e tij.

Roani është një fëmijë shumë i ëmbël të cilin mund ta shohim shumë shpesh nga postimet e Majlindës.

Sot ajo ka publikuar një foto të Roanit ku shihet me çantë shkolle në krahë.

Duket se kjo gjë e ka bërë të lumtur Majlindën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!