Falcao – Milan, lajm i ‘çmendur’ nga Franca – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Falcao – Milan, lajm i ‘çmendur’ nga Franca

18:44 | 14 Shtator 2018

Monaco ka marr vendim për të ardhmen e Radamel Falcaos.

Sulmuesi kolumbian ishte shumë afër të largohej në këtë afat të verës, andaj skuadra franceze ka marr vendim për të.

Falcao ishte kërkuar nga Milani dhe nga Kina, por që Monaco ka vendosur që mos ta shes, përcjell ORAinfo.

Francezët nuk duan ta shesin kolumbianin, andaj e dëshirojnë qëndrimin e tij në skuadër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!