Familjaret sulmojnë mjekët dhe policinë, pasi ndërron jetë axha i tyre – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Familjaret sulmojnë mjekët dhe policinë, pasi ndërron jetë axha i tyre

11:32 | 12 Janar 2018

Policia e Kosovës ka arrestuar tre të dyshuar, pasi që ata pas konstatimit nga mjeku kujdestar që: “axha i tyre nuk kishte shenja jete”, ishin revoltuar ndaj personelit mjekësor dhe gjatë ndërhyrjes policore i kanë penguar dhe sulmuar fizikisht edhe zyrtarët policorë.

Më vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!