Fejesa në mbrëmjen e maturës që u kurorëzua nga këngëtari Alban Mehmeti – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Fejesa në mbrëmjen e maturës që u kurorëzua nga këngëtari Alban Mehmeti

10:55 | 17 Maj 2018

Mbrëmja e maturës është ditë e shënuar në kalendarin e çdo njërit nxënësi të shkollave të mesme.

Por, këngëtari Alban Mehmeti ishte dëshmitar i një rasti të veçantë teksa argëtonte nxënësit e shkollës profesionale në Vushtrri.

Dritoni ka befasuar të dashurën Mirlindën teksa i propozuar fejesë në mbrëmjen më të veçantë të çiftit.Këtë moment të shënuar e ka publikuar në YouTube këngëtari, i cili u përkujdes edhe për urimin e parë të dyshes.

Padyshim se kjo natë do të mbahet mend gjatë në kujtesën e çiftit, si një nga momentet më të bukura të jetës së tyre.Ndryshe, Mehmeti është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë ditëve në vazhdim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!