Festa në familjen e Shkurte Gashit, vëmendje e merr veshja e saj shumë elegante – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Festa në familjen e Shkurte Gashit, vëmendje e merr veshja e saj shumë elegante

10:42 | 14 Qershor 2018

Këngëtarja Shkurte Gashi e cila cilësohet si njëra nder femrat me zë me të bukur në estradën shqiptare, shkruan ORAinfo

Ajo është mbetet si këngëtarja me e ftuar në ahengjet familirare ashtu edhe në koncerte.

Mirëpo ditën e djeshme në familjen e saj ka pasur festë, pasi që ajo ka festuar synetinë e nipave të saj në Kosovë me një darkë e mevlud.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjetit social Instagram.
Mirëpo vëmendjen e mbrëmjes e mori Shkurta me veshjen e saj shumë elegante./ORAinfo/.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi