Festë për Yllka Kuqin, sapo mori një lajm të mrekullueshëm – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Festë për Yllka Kuqin, sapo mori një lajm të mrekullueshëm

19:18 | 10 Gusht 2018

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se kënga e saj ka marr 4 milion klikime.

Ky është një lajm shumë i mirë për Yllkën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!