Feyenoord – Manchester City, formacionet zyrtare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Feyenoord – Manchester City, formacionet zyrtare

19:43 | 13 Shtator 2017

Klubi holandez, Feyenoord dhe ai nga Anglia Manchester Cityt kanë bërë publike formacionet e ndeshjes së sotshme në kuadër të Ligës së Kampioënve. Takimi do të zhvillohet nga ora 20 e 45, ndërsa më poshtë i gjeni formacionet.    

Feyenoord: Jones; Juste, Botteghin,Heijden, Nelom; Amrabat, El Ahmadi, Vilhena; Boetius, Kramer, Berghuis.

Man City: Ederson, Walker, Stones, Otamendi, Mendy, Fernandinho, De Bruyne, Bernardo, Silva (c), Jesus, Aguero.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!