Fillimisht ua ndaluan bukën me vete, ja çfarë ju ndalohet tani pushuesve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Fillimisht ua ndaluan bukën me vete, ja çfarë ju ndalohet tani pushuesve

12:31 | 06 Gusht 2018

Çdo sezon veror, pushuesit hasen me ndonjë “njoftim të çuditshëm”, si ato të tipit “Nuk lejohet bukë me vete”, apo edhe “Nuk lejohen të ulen dy persona në një shezllon “.

Ky i fundit është parë në plazhin e Darëzezës në Fier.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!