Filmohet gjarpër gjigant në Mat – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Filmohet gjarpër gjigant në Mat

20:54 | 10 Qershor 2018

Një gjarpër i pazakontë për zonën është parë nga banorët e fshatit Kurqelaj në njësinë administrative Suç të Bashkisë së Klosit.

Banorët pretendojnë se gjarpri është rreth 7 metra dhe se nuk është parë kurrë më parë një gjarpër i të tilla përmasave.

Në videon e shpërndarë në rrjetet sociale, pretendohet se gjarpri mund të jetë hedhur nga turistët që lëvizin me motorë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!