Fitorja e Kosovës, ja çka shkruajnë mediat në Serbi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Fitorja e Kosovës, ja çka shkruajnë mediat në Serbi

09:06 | 12 Tetor 2018

Përfaqësuesja e Kosovës ka marrë fitoren e radhës në Ligën e Kombeve.

‘Dardanët’ kanë mposhtur 3:1 Maltën në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Nuk janë të shumta mediet në Serbi që kanë raportuar për fitoren e Kosovës në Ligën e Kombeve, shkruan lajmi.net.

Por, kjo fitore nuk ka kaluar pa u përcjell edhe nga media më e madhe serbe ‘B92’.

“Kosova dominon Ligën D’, shkruan ‘B92’.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!