Fjalët prekëse të Edona James në ditët e fundit të jetës: Nuk mund ta përballoj më… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Fjalët prekëse të Edona James në ditët e fundit të jetës: Nuk mund ta përballoj më…

23:02 | 04 Dhjetor 2017

Edona James është transgjinorja më e famshme shqiptare, e cila që në moshë të vogël emigroi familjarisht në Gjermani.

30-vjeçarja në moshën 23-vjeçare bëri një operacion të thellë për t’u shndërruar plotësisht në femër.

Por tani së ajo ka ndarë një lajm të trishtë me të gjithë ndjekësit në rrjete sociale.

‘Kam luftuar shumë, nuk mund ta përballoj më. Tani asgjë nuk ka më kuptim. Po shijoj vitet, muajt që më kanë mbetur apo ndoshta edhe ditët’, shkruan ajo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!