‘Flamurin shtetëror e dizajnoi një ish-ushtar i UÇK-së, nuk guxon të trajtohet si i huaj’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

‘Flamurin shtetëror e dizajnoi një ish-ushtar i UÇK-së, nuk guxon të trajtohet si i huaj’

21:26 | 13 Shkurt 2018

Avokati i njohur, Dasdid Pallaska, ka thënë se flamurin e Kosovës nuk e ka dizajnuar Ahtisari, por një ish ushtar i UÇK-së. Sipas tij, kjo është arsyeja që flamuri nuk guxon të trajtohet si i huaj apo si anti-shqiptar!

“Flamurin shtetëror nuk e dizajnoj Ahtisaari por një ish ushtar i UÇK-së. Për këtë arsye ky flamur nuk guxon të trajtohet si i huaj apo si anti-shqiptar”, ka thënë ai.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!