Formacionet zyrtare: Arsenal – Bate Borisov – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Formacionet zyrtare: Arsenal – Bate Borisov

20:01 | 07 Dhjetor 2017

Arsenali ka arritur të sigurojë kualifikimin tutje nga Grupi H në Ligën e Evropës.

Skuadra angleze ishte në grup me Kolnin, Cervena Zvezden dhe Bate Borisovin.

Pikërisht ndeshjen e fundit në kuadër të grupeve, Arsenal do ta zhvillojë si vendas ndaj Bate Borisov.

Skuadra e Wenger do të tentoj të fitojë takimin për tu rikonfirmuar në pozitën e parë të grupit.

Ndërkohë për pozitën e dytë do të luftojnë Cervena Zvezda dhe Koln në duelin direkt mes tyre.

Formacionet zyrtare:

Arsenal:Ospina, Chambers, Holding, Debuchy, Maitland – Niles, Elneny, Coquelin, Wilshere, Walcott, Welbeck, Giroud.

Bate Borisov: Scherbitsky, Rios, Buljat, Milunovic, Polyakov, Volodko, Dragun, Gordejchuk, Ivanic, Stasevich, Rodionov.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!