Barcelona – Real Sociedad, formacionet e mundshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Barcelona – Real Sociedad, formacionet e mundshme

18:14 | 26 Janar 2017

E përditshmja sportive katallane, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrat.

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, në këtë takim pritet të luajë me formacionin kryesor.

Ekipi katalanas ndeshjen e parë e ka fituar me rezultat 0:1.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!