Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Koln – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Koln

19:39 | 13 Dhjetor 2017

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bayern Munich – Koln.

Bayern Munich dhe Koln kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Bundesligas.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:30.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!