Formacionet zyrtare, Bournemouth – Arsenal, shumë befasi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Formacionet zyrtare, Bournemouth – Arsenal, shumë befasi

14:17 | 14 Janar 2018

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bournemouth – Arsenal

Dy skuadrat angleze, Bournemouth dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 14:30.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!