Formacionet zyrtare: Leganes – Real Madrid – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Formacionet zyrtare: Leganes – Real Madrid

18:17 | 21 Shkurt 2018

 

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Leganes – Real Madrid.

Dy skuadrat spanjolle Leganes dhe Real Madridit kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të La Ligas spanjolle.

Kjo ndeshje ishte e mbetur nga java e 16, kur Reali po merrte pjesë në Kupën e Botës për Klube. Takimi zhvillohet nga ora 18:45.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!