Formacionet zyrtare: Liverpool – Sevilla – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Formacionet zyrtare: Liverpool – Sevilla

19:37 | 13 Shtator 2017

Janë bërë publike formacionet e ndeshjes Liverpool – Sevilla, e cila pritet të filloj nga ora 20 e 45.

Liverpool: Karius, Gomez, Lovren, Matip, Moreno, Wijnaldum, Can, Henderson, Salah, Mane, Firmino.

Sevilla: Pas pak…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!