Formacionet zyrtare: Real Madrid – Apoel – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Apoel

19:35 | 13 Shtator 2017

Janë bërë publike formacionet e ndeshjes Real Madrid – APOEL, që zhvillohet sonte nga “Santiago Bernabeu” nga ora 20 e 45.

Real Madrid: Keylor, Carvajal, Nacho, Sergio Ramos, Marcelo, Casemiro, Kovacic, Modric, Isco, Bale y Cristiano Ronaldo.

APOEL: Waterman; Lago, Carlao, Rueda, Parxitelis, Morais, Vinicius, Sallai, Ebecilio, Zahid; Camargo

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!