Formacionet zyrtare: Young Boys – Skënderbeu – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Formacionet zyrtare: Young Boys – Skënderbeu

18:20 | 07 Dhjetor 2017

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Young Boys – Skënderbeu

Young Boys dhe Skënderbeu kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Europa Leagues.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 19:00.
sken_1512665864-70607

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!