Formacioni i ‘frikshëm’ i Real Madridit për sezonin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Formacioni i ‘frikshëm’ i Real Madridit për sezonin e ri

20:11 | 12 Korrik 2018

Largimi i Cristiano Ronaldos ka krijuar një boshllëk jot ë vogël te Real Madridi.

“Goal” e ka bërë një formacion se si do të duket përbërja e Realit pa Ronaldon.

Në vend të tij është pozicionuar Neymar.

Braziliani është objektivi kryesor i Realit për të zëvendësuar portugezin, i cili kaloi te Juventusi./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!