Formacioni i Real Madridit ndaj Getafes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Formacioni i Real Madridit ndaj Getafes

16:01 | 13 Tetor 2017

Real Madridi do të përballet me Getafen  këtë të shtunë në javën e tetë të LaLiga-s.

Klubi madrilen më në fund do t’i ketë pothuajse të gjithë lojtarët bazë në formacion, pasi Benzema dhe Marcelo janë kthyer nga lëndimi, repektivisht nga suspendimi.

Goal.com ka publikuar formacionin e mundshëm të Real Madridit ndaj Getafes, ku edhe Toni Kroos që ka pësuar lëndim jko serioz do të jetë i pranishëm, por jo nga minuta e parë, transmeton ORAinfo.

Më poshtë mund të shikoni se si mund të jetë formacioni i mbretërve ndaj Getafes ditën e shtunë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!