Formacioni më i mirë që lojtarët kanë fituar ‘Topin e Artë’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Formacioni më i mirë që lojtarët kanë fituar ‘Topin e Artë’

18:11 | 07 Dhjetor 2017

Shumë legjenda të klasit botërore që kanë dhuruar spektakël dhe që e kanë fituar Topin e Artë ndër vite, janë bërë ikonat e futbollit.

Por, sa nga ta futen në formacionin më të mirë Besoccer?

Ja formacionin më të mirë ndërvite që e kanë fituat këtë trofe individual.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!