Fotot që kanë thyer rrjetin! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Fotot që kanë thyer rrjetin!

14:01 | 09 Nëntor 2017

Këto foto tregojnë se sa shumë rëndësi ka momenti.

Ato janë kapur në çastin e duhur. Disa prej tyre të bëjnë të qeshësh.

Të tjera të bëjnë të habitesh, duke menduar se janë fotomontazh.

Por janë të vërteta të gjitha. Këto foto kanë thyer rrjetin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!